Uroczysta Msza Święta w Szybarku

Zapraszamy wszystkich w niedzielę 12 kwietnia 2015 roku na uroczystą Mszę Świętą w intencji  Sługi Bożego Leona Hirsch. Eucharystia będzie sprawowana w kościele parafialnym  pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Szymbarku k/Wieżycy o godz. 11.00 ( suma)

 
 

Bezpośrednio po Mszy św. – droga Sługi Bożego Leona Hirsch  –  przekaz multimedialny, który poprowadzi ks. Ludwik Fąs. Po przekazie multimedialnym udajemy się do Kłobuczyna, do remizy strażackiej na spotkanie towarzyskie. Tradycyjnie zabieramy ze sobą ciasto i słodkości.

 

* Dojazd do Szymbarka:

Jedziemy trasą Gdańsk – Kościerzyna. Po przejechaniu budynków Uniwersytetu Kaszubskiego  ( po prawej), jedziemy dalej pod górkę, mijamy skrzyżowanie. Dalej po prawej stronie mijamy staw i na skrzyżowaniu skręcamy w prawo. Jedziemy prosto, mijamy skrzyżowanie z dojazdem do CEPR, jedziemy dalej prosto aż na wprost, lekko po lewej ukaże się  kościół. To jest to miejsce gdzie będzie odprawiana Msza św.

* Dojazd do Kłobuczyna z Szymbarka

Jedziemy tą samą trasą jaką dojechaliśmy do Szymbarka.  Dojeżdżamy do trasy Gdańsk – Kościerzyna i skręcamy w prawo. Dojeżdżamy do Kłobuczyna do remizy strażackiej

Mszę św. organizuję nasza rodzina Teresa i Franciszek Hirsz z Kłobuczyna
W imieniu Rodu Hirsz / Hirsch serdecznie zapraszam do Szymbarka
Marian Hirsz

 
 

ADRES PARAFII
ul. Długa 18

83-315 Szymbark, Gmina Stężyca

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes